Možná psaní není pro mě, jako spíš je pro ty s těžšími srdci, krásnějšími myšlenkami a grandióznějšími životy.
Možná melancholie k umění nestačí.
Přesto se to však zdá být tím jediným, co mám, a používám často, častěji, než je zdrávo pro zlepšení mého života.

A tak píšu něčím, co se snad dá nazývat krví mé duše.

***

Girl named rebirth.

19. června 2016 v 19:52 | -DarkSoul |  Stories
Oh hey, look outside,
What a time to be alive!
So horrible, so pure
What a disgusting symphony!

Jejím jménem bylo znovuzrození.
Někdy chtěla nechat zemřít svou duši, jen aby se pak mohla obnovit ve své čisté formě, protože si připadala tak nechutná a pošpiněná; zavraždit všechno co cítí, vhodit to do nejhlubší propasti a pak se tam spustit sama - a letět, vznášet se nad svými chybami a cítit, jak její výčitky mizí z její hlavy, protože už tam nemají žádné místo, její hříchy pomalu klesají do hlubin a ona je pobízí, aby padaly rychleji, rychleji, co nejrychleji, aby mohla konečně cítit čistotu, svobodu.

Jejím jménem bylo znovuzrození.
Byla stejně čistá a stejně pošpiněná z předchozího života. Byla jako bouře, nekonečný hurikán. Naháněla lidem strach, ale čím pro ni byli lidé: prázdné schránky bez kousku svobody. Ona nebyla uzavřená v té iluzi o dokonalosti života ovládaného někým jiným, nechodila do práce, neseděla za stolem a nešpinila si ruce pro vyšší cíl, jehož následky nikdy ani nepocítí. Nesnažila se těšit ostatní, nebyla oddaná nikomu a ničemu. Lidem, věcem, ideálům, emocím a někdy jí připadalo, že ani sobě. Někdy byla jen prázdno, ale tak překrásné prázdno, ze kterého se vytvoří svoboda, která potrvá navždy.

Jejím jménem bylo znovuzrození,
protože jste se nikdy necítili poškozeněji a sami sebou zhnuseni víc, než když jste stáli vedle její čistoty. Z toho zoufalství a ponížení se sami vrhnete tam, kam ona poslala své hříchy, snažíte se vykoupit se nebo se jednoduše jen obětovat, protože věříte, jakkoli jste sebestřední, že nemáte právo chodit po světě po boku takového symbolu všeho, čím nejste. Ale jste vytaženi, protože ona vidí něco z toho dobra, co je ve vás, poezii vašeho srdce, které bije pod vrstvami černého hnisu. Vezme vás do náruče, jako byste byli lehcí, přestože jste zatíženi zlem a zákony, položí vás na trávu, odhrne vám vlasy z obličeje a otře pot z čela. Řekne vám, že je štěstím, že jste přežili, ale vy si pomyslíte jen Štěstí? Muka. A ona to slyší a zamračí se a vy to chcete odvolat, protože ona by se neměla mračit. Takže ne muka, ne muka. Pak začnete myslet na to, jestli je možné se také znovuzrodit, abyste mohli kráčet po zemi, i když víte, že tam někde chodí také ona.


Jejím jménem bylo znovuzrození.
A klíčovým je tu slovo bylo. Protože nikdo nevydrží znovuzrozen navždy. Nikdo není napořád čistý, a možná je to dobře, protože čistí by nemohli nikdy zachránit všechny ostatní, kteří by nedokázali žít s vinou jejich hříchů v přítomnosti tolika čistoty. Takže čistota vymizela z její duše, začala jí prýštit z žil, dokud v nich zase nezačala proudit jen krev. Jak se to stalo? Někdo se jí zeptal, jak se cítí a ona byla prázdná. Nevěděla, jak se cítí. Nezajímala se. Necítila štěstí, a když ho pak uviděla, nic nechtěla více. Žárlivost. To pošpinilo její čistotu. A když jí pak řekli, že je příšerná, poděkovala jim, protože věděla, že konečně může cítit.

dailycelebs: “ I don’t get much studio stuff. I’m usually on location, and I know that some people think that acting is so glamorous, but believe me, it’s not! ”
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama